Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 290
Pomoc dla rolników po szkodzie
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • Pełna wersja serwisu

  Bezpłatna infolinia

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  Dziedziczenie z ZUS i OFE

  Skorzystaj z naszej wiedzy

  Pomoc dla rolników

  Pomoc dla rolników

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Pomoc dla rolników /

  Na czym polega pomoc dla rolników po szkodzie majątkowej?

  Na czym polega pomoc dla rolników po szkodzie majątkowej?

  pomoc dla rolników

  Pewnie już wiesz, że po wystąpieniu szkody majątkowej powinieneś niezwłocznie zawiadomić o szkodzie swojego ubezpieczyciela. Następnie dokona on oględzin miejsca szkody, oszacuje powstałą stratę i dokona wypłaty odszkodowania.

   

  Jednak czy wiesz, że po otrzymaniu odszkodowania możesz odwołać się od decyzji zakładu ubezpieczeń, gdy przyznana kwota odszkodowania została zaniżona? Wiele osób uważa, że ubezpieczyciel po podjęciu czynności wypłacił maksymalną i należną mu kwotę odszkodowania.

   

  Pomoc dla rolników, którym wypłacono za niskie odszkodowanie

   

  Niestety nie zawsze tak jest, dlatego warto powierzyć swoją sprawę profesjonalnemu pełnomocnikowi. Jego pomoc dla rolników polega na bezpłatnej analizie decyzji ubezpieczyciela, a wynagrodzenie otrzymuje dopiero po uzyskaniu dopłaty ze strony zakładu ubezpieczeń. Jest to zatem dość korzystne rozwiązanie dla poszkodowanego.

   

  Zauważyłam, że częściej kontaktują się z nami rolnicy, którym odmówiono przyznania odszkodowania, co oczywiście też jest słuszne. Warto jednak pamiętać, że nawet jeśli dostałeś już jakieś odszkodowanie, masz prawo zweryfikować, czy wypłacono Ci wszystkie należne świadczenia i czy ich wysokość jest odpowiednia.

   

  Czy potrzebujesz pomocy w kontakcie z ubezpieczycielem?

   

  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam zgłosił do ubezpieczyciela szkodę i następnie negocjował z nim wysokość przyznanego Ci odszkodowania. Musisz jednak pamiętać, ze zakład ubezpieczeń korzysta z pomocy wielu wykwalifikowanych prawników.

   

  pomoc rolników

   

  Odwołując się od decyzji należy powołać się na konkretne przepisy oraz podważyć argumentację ubezpieczyciela. Zanim podejmiesz się tego, odpowiedz sobie na pytanie, czy czujesz się na siłach i czy masz na to odpowiednio dużo czasu. Jeśli nie – przemyśl możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy.

   

  Pomoc dla rolników po powstałej szkodzie w pierwszym etapie polega na dokonaniu analizy i weryfikacji stanowiska zajętego przez zakład ubezpieczeń. My robimy to bezpłatnie, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

   

  Dopiero po przyjęciu sprawy do prowadzenia, podejmujemy polemikę z zakładem ubezpieczeń, popierając ja argumentacją prawną i orzecznictwem. Od tego momentu nie musisz już sam zajmować się swoją sprawą, ani pilnować terminów, czy też śledzić orzecznictwa, czy zmieniających się przepisów. Zatem pomoc dla rolników po szkodzie polega przede wszystkim na wsparciu i odciążeniu od konieczności samodzielnego zajmowania się sprawą.

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^