Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 0
Pomoc dla rolników
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • Pomoc dla rolników

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Pomoc dla rolników

  odszkodowanie powódź

  Odszkodowanie za powódź dla rolników

  Klęska żywiołowa potrafi zniszczyć rolnikowi uprawy. Odszkodowanie za powódź to świadczenie należne w przypadku wystąpienia takiej szkody i duża pomoc dla rolników. Warto jednak mieć świadomość, że ustawodawca rozróżnia powódź i podtopienie. Zobacz, czym te zjawiska się różnią i jak bronić się, gdy ubezpieczyciel nie będzie chciał wypłacić Ci odszkodowania za szkody powstałe na skutek powodzi.

  CZYTAJ

  susza odszkodowania

  Susza – odszkodowania, jakie możesz uzyskać

  Jedną z klęsk naturalnych, jaką trudno jest przewidzieć uprawiając rolę jest susza. Odszkodowania są w takiej sytuacji jedyną możliwością dla rolnika, by pieniądze i praca włożona w uprawę nie poszły na marne. Zobacz, kiedy rolnik może liczyć na pomoc w postaci świadczenia odszkodowawczego oraz w jaki sposób może je uzyskać. Pomoc dla rolników może przybierać też inne formy.

  CZYTAJ

  pomoc dla rolników

  Na czym polega pomoc dla rolników po szkodzie majątkowej?

  Czy wiesz, że po otrzymaniu odszkodowania możesz odwołać się od decyzji zakładu ubezpieczeń, gdy przyznana kwota odszkodowania została zaniżona? Wiele osób uważa, że ubezpieczyciel po podjęciu czynności wypłacił maksymalną i należną mu kwotę odszkodowania. Zobacz na jakiego rodzaju pomoc dla rolników możesz liczyć w tym zakresie.

  CZYTAJ

  zniszczony budynek rolniczy

  Jak uzyskać odszkodowanie za uszkodzony budynek rolniczy?

  Aby uzyskać odszkodowanie za zniszczone budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego po wystąpieniu pożaru lub innego zdarzenia losowego, niezbędne jest posiadanie ważnej polisy. Czy w takiej sytuacji można liczyć na odpowiednią pomoc dla rolników? Zobacz, w jaki sposób mogą oni zabezpieczyć swoje interesy oraz jak ustalić wysokość należnego odszkodowania.

  CZYTAJ

  zniszczone uprawy

  Co jest ważne przy ubezpieczaniu upraw?

  Zawsze istnieje ryzyko że rośliny zostaną zniszczone przez siły przyrody. Warto wiedzieć, w jaki sposób ubezpieczyć uprawy, by faktycznie wybrać polisę, która da Ci realne zabezpieczenie. Jeśli faktycznie liczysz, że dzięki ubezpieczeniu możesz otrzymać odszkodowanie za suszę, powódź lub inna klęskę – dobrze jest wiedzieć, na co zwracać uwagę przy wyborze polisy.

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^