Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 0
Odszkodowanie po wypadku
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • Odszkodowanie po wypadku

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Odszkodowanie po wypadku

  wypadek na wsi

  Jak zachować się po wypadku na wsi?

  Świadczenia odszkodowawcze z ubezpieczenia OC rolników mogą być wypłacane dla poszkodowanego gospodarza, jego pracowników i innych osób, które pomagają mu w pracach na roli (także jeśli jest to doraźna pomoc sąsiedzka). Pamiętaj, że wypłata odszkodowania wymaga udowodnienia szkody. W dzisiejszym artykule piszemy o tym, co zrobić, gdy wydarzył się wypadek na wsi.

  CZYTAJ

  pies na wsi

  Odszkodowanie za pogryzienie przez psa

  Co zrobić, jeśli na wsi pogryzie nas pies? Czy jest możliwość, by uzyskać odszkodowanie po wypadku tego typu? A jeśli tak to od kogo? Ważne jest aby powiadomić o całym zdarzeniu Policję, która odnotuje ten fakt i ustali dane właściciela psa. Rolnik powinien mieć wykupione ubezpieczenie OC, w związku z tym należne odszkodowanie wypłacane będzie przez ubezpieczyciela.

  CZYTAJ

  przyczepa rolnicza

  Stare nawyki – odszkodowanie po wypadku

  W gospodarstwie rolnym na wypadek narażeni są ci, którzy tam pracują oraz cała rodzina rolnika. Wystarczy przemęczenie i chwila nieuwagi. Właśnie takie czynniki zadecydowały o losie pani Teresy i jej najbliższych. Przez wiele lat prowadziła ona wraz z mężem gospodarstwo rolne. Wieloletnie doświadczenie nie uchroniły jej przed wypadkiem. Zobacz, w jakie uzyskali odszkodowanie po wypadku.

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^