Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 0
Odszkodowania dla rolników
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • odszkodowania dla rolników

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Odszkodowania dla rolników

  szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta

  Czy za szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta przysługuje odszkodowanie?

  Dzikie zwierzęta mogą wyrządzić wiele szkód w gospodarstwie rolnym, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy trudniej im zdobywać pożywienie w naturalnym środowisku. Warto wiedzieć, kto jest odpowiedzialny za zniszczenia, których dokonały sarny, dziki czy wilki.

  CZYTAJ

  odszkodowania-dla-rolnika

  Pole uszkodzone przez sąsiada

  Możesz domagać się odszkodowania dla rolników za uszkodzenie Twoich upraw przez opryski sąsiada. Będzie ono wypłacane z ubezpieczenia OC właściciela gospodarstwa rolnego, który spowodował straty u Ciebie. Zobacz, w jaki sposób i od kogo dochodzić wypłaty odszkodowania za tego typu szkodę. Wyjaśniamy także, jakiego rodzaju szkody będą mogły być pokryte z ubezpieczenia OC rolnika.

  CZYTAJ

  odszkodowania dla rolników

  Odszkodowania dla rolników za szkody w budynkach

  Ubezpieczenie obowiązkowe budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego ma na celu zapewnienie odszkodowania dla rolników w wysokości, która odpowiada szkodzie, jaką poniósł ich właściciel. Zobacz, jak uzyskać odszkodowanie za zniszczony budynek rolniczy oraz w jakim terminie powinno ono być Tobie wypłacone.

  CZYTAJ

  prawo łowieckie odszkodowania

  Zmiany w odszkodowaniach łowieckich?

  W maju Sejm przyjął nowelizację prawa łowieckiego. Zmienione zostały m.in. procedury, w ramach których przyznawane będą odszkodowania łowieckie. Zaproponowane zmiany w prawie dają rolnikom nadzieję na to, by w łatwiejszy sposób można było uzyskać odszkodowania łowieckie. Jeśli nowelizacja wejdzie w życie szacowaniem szkód będą zajmować się komisje przy wojewodzie. Zobacz, co może się zmienić.

  CZYTAJ

  odszkodowania łowieckie

  Odszkodowania łowieckie – komu się należą?

  Szkoda łowiecka to szkoda, która została wyrządzona przez dziko żyjące zwierzęta. Gdy do niej dojdzie, właściciel lub posiadacz gruntu, na którym ona powstała, ma prawo do otrzymania odszkodowania. Są to tak zwane odszkodowania łowieckie. Zobacz, kto i kiedy może otrzymać tego typu świadczenia odszkodowawcze.

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^