Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 290
Czy porównywarka OC rolników jest pomocna?
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • Pełna wersja serwisu

  Bezpłatna infolinia

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  Dziedziczenie z ZUS i OFE

  Skorzystaj z naszej wiedzy

  Oc rolników

  OC rolników

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Oc rolników /

  Czy porównywarka OC rolników jest pomocna?

  Czy porównywarka OC rolników jest pomocna?

  porównywarka oc rolników

  Wykupienie ubezpieczenia OC rolników jest często traktowane jako przykry obowiązek. Nic zatem dziwnego, że osoby, na które ten obowiązek został narzucony – szukają ubezpieczeń, które w jak najmniejszym stopniu obciążą ich budżet. Czy takie postępowanie ma faktycznie sens? I czy coraz bardziej popularne porównywarki ubezpieczeń są w stanie pomóc w wyborze najlepszej polisy?

   

  Z ubezpieczenia OC rolników z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego, może zostać wypłacone odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkodę spowodowaną przez rolnika, osobę pozostającą z nim we wspólnym gospodarstwie domowym lub osobę pracującą w jego gospodarstwie rolnym.

   

  Zakres tego ubezpieczenia jest bardzo szeroki, dlatego warto spełniać obowiązek nałożony przez ustawodawcę. Dobrym podejściem jest także świadomy wybór zakładu, który będzie ubezpieczał Twoje gospodarstwo.

   

  Na co zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia OC rolników

   

  Przy wyborze ubezpieczenia indywidualnie oceń, na co zwrócić uwagę porównując oferty zakładów ubezpieczeń. To Ty najlepiej znasz swoje gospodarstwo, dlatego wiesz, jaki pakiet ubezpieczeń będzie Ci pomocny. Oczywiście możesz skorzystać także z pomocy profesjonalnego brokera, który jednocześnie pomoże rozszerzyć ofertę ubezpieczenia dla Ciebie i jednocześnie obniżyć jego cenę.

   

  Porównywarka może Ci pomóc jedynie poprzez wskazanie, które zakłady ubezpieczeń posiadają w swojej ofercie ubezpieczenie OC rolników. Nie jest ono bowiem w ofercie każdego ubezpieczyciela, jak to jest w przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego (ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych).

   

  porównanie oc rolników

   

  Porównując dostępne ubezpieczenia, zwróć uwagę na ubezpieczenia dodatkowe, które są w ofercie zakładów ubezpieczeń. Chodzi mi o ubezpieczenie maszyn, żywego inwentarza, płodów rolnych. Jeżeli zdecydujesz się na zakup pakietu ubezpieczeń, możesz wynegocjować korzystne warunki oraz obniżkę stawki na całą polisę.

   

  Oczywiście przy wyborze ubezpieczenia, warto zwrócić również uwagę na jego cenę. Natomiast porównywarki ostatecznie odsyłają klientów do agentów ubezpieczeniowych, a podane tam stawki są tylko przybliżoną propozycją. Dopiero agent podczas bezpośredniego spotkania zaprezentuje Ci szczegółową ofertę.

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^