Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 0
OC rolników
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • OC rolników

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Oc rolników

  kary za brak ubezpieczenia

  Co grozi rolnikowi za brak OC?

  Na właścicielu gospodarstwa rolnego ciąży kilka obowiązków ubezpieczeniowych, m.in. wykupienie OC rolników. Czy brak wykupienia polisy może faktycznie być dotkliwy dla rolnika? Okazuje się, że ze wszystkich możliwych konsekwencji, kara grzywny jest tą, która powinna martwić go najmniej. Zobacz, co może być dla rolnika najbardziej dotkliwe w takiej sytuacji?

  CZYTAJ

  ubezpieczenie oc rolników

  Ubezpieczenie rolnicze – obowiązkowe i dobrowolne

  Posiadanie gospodarstwa rolnego wiąże się z wymogiem zawarcia ubezpieczenia OC dla rolników. Mimo to warto również przemyśleć posiadanie dobrowolnej polisy, zwłaszcza jeśli chcemy zabezpieczyć się od konkretnych zdarzeń losowych. Czym różnią się te polisy i kogo one faktycznie chronią? O tym oraz o obowiązkach posiadacza gospodarstwa rolnego w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury.

  CZYTAJ

  porównywarka oc rolników

  Czy porównywarka OC rolników jest pomocna?

  Wykupienie ubezpieczenia OC rolników jest często traktowane jako przykry obowiązek. Nic zatem dziwnego, że osoby, na które ten obowiązek został narzucony – szukają ubezpieczeń, które w jak najmniejszym stopniu obciążą ich budżet. Czy takie postępowanie ma faktycznie sens? I czy coraz bardziej popularne porównywarki ubezpieczeń są w stanie pomóc w wyborze najlepszej polisy?

  CZYTAJ

  wypadek na wsi

  Na czym polega dochodzenie odszkodowania z OC rolników?

  Jak uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia OC rolników? Jakie dokumenty należy przedstawić i w jaki sposób sformułować roszenia? Pamiętajmy, że odszkodowanie może być wypłacone osobie poszkodowanej na wsi z ubezpieczenia OC rolników, jeśli spełnione są trzy warunki, tzw. przesłanki odpowiedzialności. Szkoda powinna być w odpowiedni sposób udokumentowana. Sprawdź, jak to zrobić.

  CZYTAJ

  zwierye gospodarskie

  Jak uzyskać odszkodowanie za szkodę wyrządzoną przez zwierzęta gospodarcze?

  Kto jest odpowiedzialny za szkody wyrządzone przez zwierzęta i w jaki sposób można domagać się odszkodowania z tego tytułu? Co ciekawe - odpowiedzialny za zwierzę może być nie tylko jego właściciel. Zobaczy, czy OC rolników zabezpieczy Cię przed stratami wywołanymi przez zwierzęta gospodarskie.

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^