Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 0
Historie rolników
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • Historie rolników

  Rolnik /

  Baza wiedzy /

  Historie rolników

  pożar domu

  Dom zniszczony w pożarze

  Zniszczony dom powinien zostać jak najszybciej wyremontowany - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy ubezpieczyciel opóźnia wypłacenie świadczenia, pozwalającego na remont?

  CZYTAJ

  oc rolników dziecka

  Odszkodowanie z OC rolnika dla wnuka

  Pewnie sam wiesz - na wsi wypadek może przydarzyć się każdemu: rolnikowi, osobom, które pomagają mu w pracy, z nim mieszkają, a nawet tym, którzy go odwiedzają. Warto wiedzieć, że każda z tych osób może liczyć na wypłatę stosownego odszkodowania po wypadku, o ile miał on związek z prowadzoną działalnością rolną. Zobacz, co to oznacza w praktyce. Czy musi zostać ukarany winny za zdarzenie rolnik?

  CZYTAJ

  przyczepa rolnicza

  Stare nawyki – odszkodowanie po wypadku

  W gospodarstwie rolnym na wypadek narażeni są ci, którzy tam pracują oraz cała rodzina rolnika. Wystarczy przemęczenie i chwila nieuwagi. Właśnie takie czynniki zadecydowały o losie pani Teresy i jej najbliższych. Przez wiele lat prowadziła ona wraz z mężem gospodarstwo rolne. Wieloletnie doświadczenie nie uchroniły jej przed wypadkiem. Zobacz, w jakie uzyskali odszkodowanie po wypadku.

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^