Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlarolnika.pl/public_html/wp-content/themes/rolnik/functions.php on line 0
Baza wiedzy
fb twitter gplus email yt
 • Historie rolników
 • OC rolników
 • odszkodowania dla rolników
 • Odszkodowanie po wypadku
 • Odszkodowanie z KRUS
 • Pomoc dla rolników
 • Ubezpieczenia rolnicze
 • Pełna wersja serwisu

  Bezpłatna infolinia

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  Dziedziczenie z ZUS i OFE

  Skorzystaj z naszej wiedzy

  Baza wiedzy

  Odszkodowanie po wypadku dla rolnika

  Rolnik /

  Baza wiedzy

  pożar domu

  Dom zniszczony w pożarze

  Zniszczony dom powinien zostać jak najszybciej wyremontowany - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy ubezpieczyciel opóźnia wypłacenie świadczenia, pozwalającego na remont?

  CZYTAJ

  szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta

  Czy za szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta przysługuje odszkodowanie?

  Dzikie zwierzęta mogą wyrządzić wiele szkód w gospodarstwie rolnym, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy trudniej im zdobywać pożywienie w naturalnym środowisku. Warto wiedzieć, kto jest odpowiedzialny za zniszczenia, których dokonały sarny, dziki czy wilki.

  CZYTAJ

  odszkodowania-dla-rolnika

  Pole uszkodzone przez sąsiada

  Możesz domagać się odszkodowania dla rolników za uszkodzenie Twoich upraw przez opryski sąsiada. Będzie ono wypłacane z ubezpieczenia OC właściciela gospodarstwa rolnego, który spowodował straty u Ciebie. Zobacz, w jaki sposób i od kogo dochodzić wypłaty odszkodowania za tego typu szkodę. Wyjaśniamy także, jakiego rodzaju szkody będą mogły być pokryte z ubezpieczenia OC rolnika.

  CZYTAJ

  ubezpieczenie dla rolnika

  Czy opłaca się wybierać najtańsze OC rolników?

  Ubezpieczenie OC rolników jest jednym z obowiązkowych ubezpieczeń rolniczych, które każdy właściciel gospodarstwa rolnego musi wykupić. Jest to zatem stały wydatek, który każdego roku musi ponieść rolnik. Oczywiście ceny polis tego rodzaju są różne u różnych ubezpieczycieli. Czy opłaca się wybierać droższą ofertę, czy jednak warto poszukać najtańszej?

  CZYTAJ

  kary za brak ubezpieczenia

  Co grozi rolnikowi za brak OC?

  Na właścicielu gospodarstwa rolnego ciąży kilka obowiązków ubezpieczeniowych, m.in. wykupienie OC rolników. Czy brak wykupienia polisy może faktycznie być dotkliwy dla rolnika? Okazuje się, że ze wszystkich możliwych konsekwencji, kara grzywny jest tą, która powinna martwić go najmniej. Zobacz, co może być dla rolnika najbardziej dotkliwe w takiej sytuacji?

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  pon – pt: 08:00 – 24:00

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^